معرفی دو محصول جدید شیمی ساختمان

در سایه تلاش متخصصان مجموعه شیمی ساختمان، دو محصول جدید به تنوع سبدی محصولات شیمی ساختمان اضافه شده است. این دو محصول به نام های فرکوفیکس GF-500 و تایل اپوکسی E190 می باشد که در اینجا آنها را به صورت مختصر معرفی می کنیم.

فرکوفیکس GF-500

فرکوفیکس GF-500 یک چسب بر پایه اپوکسی های اصلاح شده است که به صورت دو جزئی تولید می شود. این چسب برای نصب و کاشت بولت و میلگرد در بتن تولید شده است. ترکیب ساختاری محصول به گونه ای است که مقاومت سریعی پس از اجرا دارد. از این محصول می توان برای مقاوم سازی سازه های ساختمانی استفاده کرد. GF-500 جزو دسته محصولات گروت شیمی ساختمان می باشد.

فرکوفیکس GF500

فرکوفیکس کاربردهای بسیاری دارد. علاوه بر کارگذاری بولت و میلگرد ، می توان برای نصب فریم های فلزی، کاشی کاری به روش خشکه چینی، نصب ماشین آلات و … استفاده کرد. همچنین این محصول دارای مزایای متعددی همچون زمان کارپذیری و فرصت اجرای مناسب، مقاومت الاستیسیته بالا، مقاومت حرارتی و دوام طولانی مدت و … می باشد.

برای آشنایی بیشتر با این محصول می توانید به صفحه محصول فرکوفیکس GF-500 مراجعه کنید و اطلاعات کاملی را در این خصوص دریافت کنید.

تایل اپوکسی E-190

تایل اپوکسی E-190 یک محصول ساخته شده بر پایه اپوکسی سالونت فری است که به صورت دو جزئی (A,B) تولید می گردد. این محصول جزو دسته محصولات چسب کاشی و سرامیک شیمی ساختمان است. تایل اپوکسی E190 مطابق استانداردهای EN13888 (برای الزامات مواد بندکشی) و استاندارد EN12004 (الزامات چسب های کاشی) تولید شده است.

چسب اپوکسی E190 برای نصب کاشی و سنگ و سرامیک پرسلان اسلب و ضد اسید در سطوح عمودی و افقی مناسب است. این محصول در برابر مواد شیمیایی و نفتی و فشار های فیزیکی مقاومت های لازم را دارد. چسبندگی بالا به سطوح فلزی، سیمان و کاشی، مقاومت شیمیایی و رنگ بندی های مختلف برخی از مزایای این محصول است.

تایل اپوکسی E190

تایل اپوکسی E-190 را می توان در بسیاری از جاها همچون سرویس های بهداشتی، کارخانجات مواد غذایی، کارگاه های دباغی ، آشپزخانه های صنعتی و … استفاده کرد.

برای آشنایی بیشتر با این محصول می توانید به صفحه تایل اپوکسی E190 مراجعه کنید و اطلاعات کاملی را در این خصوص مطالعه کنید.

این محصولات جدید که در سایه های تلاش های واحد تحقیق و توسعه شرکت و آزمایشگاه های شیمی ساختمان تولید شده است هم اکنون قابل عرضه به بازار مصرف است. شما می توانید برای ثبت سفارش و یا مشاوره فنی لازم با شماره 27427 تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *