ارتباطات در محیط شغلی

برگزاری دوره ارتباطات در محیط شغلی

دوره آموزشی ارتباطات در محیط شغلی در شرکت شیمی ساختمان برگزار گردید. این دوره به منظور افزایش توانمندی ها و مهارت های ارتباطی نیروی انسانی در محیط کار برگزار گردید.

صاحبان کسب و کارهای موفق، افراد با نفوذ و افراد مؤثر جامعه در هر نقش و جایگاهی دارای یک ویژگی بارز هستند و آن ایجاد حس خوب در افراد مقابل شان است. برجای گذاشتن حس خوب در افراد باعث کسب موفقیت های فردی، شغلی و اجتماعی بسیار می‎ شود و این یکی از بزرگترین دلایل یادگیری فنون و تکنیک های ارتباط موثر است.
روزانه در جامعه ای که در آن زندگی می کنیم، مردم در تلاشند تا در هر لحظه با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. موفقیت در کار و شغل، جایگاه اجتماعی و … در گرو برقراری ارتباط موثر و کارا است. این ارتباط از راه های مختلف شکل می گیرد و سبب ساز موفقیت های ما می شود. ارتباط افراد با یکدیگر از طریق گوش کردن، حرف زدن، نوشتن و …. شکل می‌گیرد. در بسیاری از مواقع، مشکل در برقراری ارتباط صورت می گیرد و افراد، به طور نادرست منظور طرف مقابل را درک می کنند. این مساله بسیار مهم است و مهارت ارتباط موثر اینجا نمود پیدا می نماید. درواقع ما بدون مهارت ارتباط موثر با مشکلاتی مواجه می شویم که ممکن است آینده ی ما را به خطر بیاندازد.
در دوره‌ی آموزش مجازی مهارت ارتباط موثر، روش های چگونگی انتقال پیام‌ خود، به نیروی انسانی در محیط های کاری آموزش داده می شود به گونه ای که دقیقا همان پیام را از ما دریافت کند و دچار سوء برداشت نشود. در واقع در این دوره مهارت های ارتباط موثر آموزش داده شد. این دوره در راستای ارتقا مهارت های ارتباطی نیروی انسانی برگزار گردید و می تواند به تعامل بیشتر آنها کمک کند. مدرس این دوره دکتر جهان افروز احمدزاده مدیر عامل نيوا يونيور بوده است.
0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *